Sebring pierwszej generacji oferowany był wyłącznie jako duże coupe lub kabriolet. Co ciekawe, każda odmiana powstawała na innej płycie podłogowej, auta wytwarzane były wyłącznie w USA i Meksyku. W układzie przeniesienia napędu stosowano pięciostopniową ręczną lubczterostopniową automatyczną skrzynię biegów. Pierwsza generacja nie jest w Polsce zbyt popularna, dlatego na poszukiwania zadbanego egzemplarza trzeba będzie poświęcić dużo czasu. Gdy taki znajdziemy auto odwdzięczy się nam komfortowym resorowaniem i wygodnym wnętrzem. W Polsce najszybciej poddaje się miękko zestrojone zawieszenie, uważać trzeba również na nisko zawieszony przedni zderzak, który po spotkaniu z krawężnikiem zostać może na parkingu. Auto ma niewysilone jednostki benzynowe, które dobrze tolerują zasilanie gazem. Szybkiej jazdy nie lubi za to automat.
Druga generacja Sebringa jest w Polsce stosunkowo popularna. Mało kto wie, że po zakończeniu produkcji w Stanach Zjednoczonych auto przez krótki czas wytwarzane było w Rosji pod nazwą Wołga Siber. Klienci mieli do wyboru wyłącznie benzynowe silniki (o czterech lub sześciu cylindrach), można się było zdecydować na ręczną (pięciostopniową) lub automatyczną (czterostopniową) skrzynię biegów. W polskich warunkach lepszym wyborem okazuje się przeważnie ta pierwsza - amerykańskie automaty niezbyt dobrze znoszą europejski styl jazdy (duże prędkości), szybko dochodzi więc do przegrzania i zużycia okładzin ciernych co skutkuje koniecznością remontu. Proste silniki dobrze tolerują instalacje gazowe, w Polsce najszybciej psuje się zawieszenie (zwłaszcza sworznie wahaczy i łączniki stabilizatorów). Trzeba się też pogodzić z uciążliwymi czynnościami obsługowymi, jak np. bardzo częsta wymiana oleju (co około 6 tys. km).
Trzecia generacja Sebringa stylistycznie nawiązywać miała do modelu Crossfire, co dostrzec można głównie w kształtach przedniej części nadwozia. Auto - tak jak poprzednik - oferowane było w wersji sedan i kabriolet. Przyczyną niewielkiej popularności w Europie jest brak wśród jednostek napędowych silnika Diesla i kiepska jakość materiałów użytych do wykończenia wnętrza. Akceptując te dwie cechy otrzymamy wygodny i dobrze wyposażony samochód za kwotę niższą niż w przypadku klasowej konkurencji ze Starego Kontynentu. Również w tym przypadku najczęściej doglądać trzeba zawieszenie, czasami figle płata instalacja elektryczna. Ogólnie samochód ma jednak opinię stosunkowo niezawodnego.